18. mai infopäev

Foorumid Küsimused SmartEnCity projekti kohta 18. mai infopäev

Sellel teemal kirjutas viimati  Raimond Tamm 6 years, 4 kuud tagasi.

Vaatad 4 postitust: 1 - 4 (kokku 4)
 • Autor
  Postitused
 • #452 Vasta

  Tõnis Eelma

  Tere!

  Plaanime 18. mail korraldada järjekordse infopäeva renoveeritavate elamute elanikele. Infopäeva õnnestumiseks ootame elanikelt ettepanekuid, milliseid teemasid võiks seal käsitleda, milliseid ettekandeid planeerida, millistele küsimustele vastuseid oodatakse.

  Palun kirjutage siia foorumisse oma ootustest infopäeva osas.

  #455 Vasta

  Katre

  Tere!

  Oleks soov teada, milliseid ja kui palju korterites sees uusi süsteeme paigaldatakse. Tahaks saada aimu, kui suurt remonti on pärast korteri siseviimistluses vaja.

  Kindlasti oleks Soov ka sellest kohtumisest kokkuvõtet, sest tean, et ei saa ise kohale tulla 18.mail.

  #467 Vasta

  Tiina Saluvere

  Tere!
  Info infopäeva kohta valmistas pettumuse! Miks Annelinnas??? Ometi, kui ma siin mingeid asju küsin (nt aknad + soojakadu), öeldakse, et seda pole varem tehtud, see on UUS! Hruštšovkade projekt ei kattu ju mingil määral Annelinna renoveerimisega. Kui on küsimus selles, kuidas on üks või teine asi renoveeritud majas, oleks võinud võtta siit lähemalt: Turu-Aleksandri piirkonnas on küllalt neid renoveeritud maju. Kas on nüüd küsimus selles, et õelad mutid, kes küsimusi esitada tahavad, ei jaksa sinna kaugele kooberdada? Mulle tundub, et praegu oleks küsimusi, mida n-ö laua taga arutada, küll ja veel.
  Tiina

  #468 Vasta

  Raimond Tamm

  Lp Tiina Saluvere

  Seekordsel infopäeval soovime selgitada mõningaid rekonstrueerimisega seonduvaid asjaolusid konkreetse näite baasil. Seetõttu vajasime objekti, kus rekonstrueerimistööd oleksid hetkeseisuga teostamisel ning oleks võimalik erinevate tööde teostamist kohapeal näidata ning selgitada. Pilootalal või selle lähiümbruses me ühtegi selleks sobivat objekti ei leidnud ning seetõttu toimub infopäev sel korral Annelinnas. Loodan väga, et leiate võimaluse infopäevale kohale tulla. Kohapeal on loomulikult ka võimalus erinevaid küsimusi küsida.

  Lugupidamisega,
  Raimond Tamm
  Nutika linnaosa projekti juht

Vaatad 4 postitust: 1 - 4 (kokku 4)
Vastus teemal: 18. mai infopäev
Sinu andmed:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">