Projekti ajakava

Foorumid Küsimused renoveerimise kohta Projekti ajakava

Sellel teemal kirjutas viimati  Kerli 6 years tagasi.

Vaatad 3 postitust: 1 - 3 (kokku 3)
 • Autor
  Postitused
 • #588 Vasta

  Kerli

  Kas endiselt on plaanis saada majad renoveeritud 2018 aasta lõpuks? On juba aprill ja ükski projekti soovivatest majadest ei ole saanud Kredexilt lõplikku toetuse otsust. On ka paar maja kes soovivad projektis osaleda kuid pole Kredexilt isegi esialgset toetuse otsust saanud, kas neil on üldse lootust Kredexi rahadele kui arvutuste kohaselt on toetussumma juba ületatud? Ja kui ka homme alustataks reaalselt renoveerimisega siis arvestades tööde mahtu mis meile öeldi (Turu 17) et renoveerimine võtab aega ca. 8 kuud siis saaksid majad valmis parimal juhul novembri lõpuks. Kuidas kommenteerite?
  Projekti kodulehel ja ka facebooki lehel on teil väga minimaalselt informatsiooni projekti kulgemise kohta ja projekti kuuluva majaelanikuna on väga nõme teadmatuses istuda.
  Aitäh!

  #595 Vasta

  Kaspar Alev

  Tere.
  Renoveerimiste edenemine on tõesti esialgsest plaanist aeglasemalt kulgenud. Oleme selle tõttu andnud tööde lõpetamiseks täiendavad 6 kuud. Renoveerimise uus lõpptähtaeg on 30. juuni 2019. Oleme korteriühistute esimehi ja tehnilisi konsultante uuest tähtajast teavitanud. Mitmed korteriühistud loodabad siiski ehitusega 2018.a lõpuks valmis saada.
  Mis puudutab KredExi toetust, siis need majad, kes jõudsid õigeaegselt taotlused esitada ja said KredExilt esialgse heakskiidu, on lõpliku heakskiidu protsessis. KredexExi esimesed lõplikud rahastamisotsused peaksid saabuma aprilli jooksul. Majadel, mis ei andnud õigeaegselt KredExisse avaldust, ei ole enam selles voorus lootust KredExi toetust saada.

  #596 Vasta

  Kerli

  Saan ma ōigesti aru et neil kellel praeguseks hetkeks esialgset heakskiitu pole, Kredexilt toetust ei saa?

Vaatad 3 postitust: 1 - 3 (kokku 3)
Vastus teemal: Projekti ajakava
Sinu andmed:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">