Vastus teemal: Elektromagnetkiirgus

Foorumid Küsimused nutikodu kohta Elektromagnetkiirgus Vastus teemal: Elektromagnetkiirgus

#543
kah huviline
Guest

Tere,

Sooviks selgitusi järgnevatele punktidele

Z-Wave seadmed töötavad laias sagedusvahemikus(800-900MHz) , mis Eestis on kommerts kasutuses, on küll väiksed “aknad” kus võib töötada väikse võimsusega (1mW) sideseadmed. Kuidas on garanteeritud, et tulevad seadmed, mille sagedusala on õige? Samuti võimsus, lubatud 1mW ei levi mitte mingil juhul 150 meetrit, pigem 15 meetrit.

Z-Wave turvalisus – täna on saadaval SDR (software defined radio) seadmed millega kuulata Z-Wave võrku ning seda ka üle võtta ja kontrollida. Meil on piisavalt noori huvilisi, kes tahaks oma oskusi proovile panna antud süsteemide häkkimisel. Kuniks aga keegi hakkab kuritahtlikult kogu süsteemi manipuleerima.

Korteri kasutatava soojusenergia mõõtmine – kuidas see nüüd oligi, katame radiaatori anduri tekiga kinni ja soojakulu null?

Igasse korterisse tahvelarvuti, kas te mõtlete seda tõsiselt? Tundub, et olete projekti kokku panema lasknud noored, kes ei suuda elada sekunditki ilma tahvlita/nutitelefonita, süsteemi seadete muutmine, milleks? Süsteem peab olema ise kohanev. Tuletan Teile meelde milleks loodi arvuti – inimeste aitamiseks. Teie aga pakute süsteemi mida inimene peab aitama.

ainus positiivne asi on veenäiturid, nende pealt numbrite lugemine on tüütu, minule meeldivad näiturid, mis võtavad iga kuu viimasel päeval näidu ja saadavad selle mulle meilile/andmebaasi.

Katusele päikesejaam – palun kirjutage siia avalikutl mis hinnaga ostetakse elektrit tagasi võrku ning sellest lähtuvalt saame teada tasuvusaja.

Minule on jäänud tunne, et need asjad määritakse meile jõuga pähe, saadud on HORIZON2020 raames hulk raha ning vaja see nüüd paika toimetada, kogu lugupidamise juures aga see projekt haiseb