Renoveerimiseelses uuringus osalejaile loositi välja auhinnad

Alates 30. aprillist ootavad Tartu Linnavalitsuse infokeskuses loosiauhinnad neid SmartEnCity projekti pilootala elanikke Tartus, kes osalesid renoveerimisele eelnevas küsitlusuuringus ja kellele naeratas fortuuna.

Loosi tahtel said kümne leed-lambipirnide komplekti ja viie Ahhaa perepileti omanikuks 15 korteri elanikud Kuperjanovi, Pepleri, Tiigi, Turu, Kalevi ja Tähe tänava kortermajadest. Võitjad leiavad loosiauhinna kohta paberil teate oma postkastist.

Eriauhinna saab kõige aktiivsemalt küsitluses osalenud korteriühistu, milleks osutus Turu 17, kellega võtame ise ühendust.

Eesti-, vene- või ingliskeelne küsitlusankeet paluti 23.–30. märtsini täita rohkem kui 800 korteri elanikel 22 kortermajas ja vastused saadi 30% korterite elanikelt, ütles üks küsitluse korraldajaid Veronika Mooses Tartu Ülikoolist. Küsimused puudutasid eelkõige keskkonnateadlikkust ja rahulolu oma korteri sisekliimaga enne kogu kortermaja renoveerimist.

Uuringu tulemused avalikustatakse maikuu jooksul. Neid arvestatakse projekti elluviimisel ja nende alusel saab lõpuks hinnata ka selle tulemuslikkust.

Suur tänu uuringus osalenutele ja palju õnne kõigile võitjatele!

Lisainfo: Veronika Mooses, tel 5649 0266, veronika.mooses@ut.ee

Auhinnad