Nutikodu lahenduse hankekonkurss

Balti Uuringute Instituut kutsub kõiki asjast huvitatud nutikodu lahenduste pakkujaid osalema Tark Tartu hankekonkursil.

Hanke eesmärgiks on leida ettevõte või konsortsium, kes loob 15-22 Tartu kesklinnas renoveeritavale korterelamule nõuetele vastava nutikodu lahenduse, tarnib ja paigaldab vajalikud seadmed ning tagab lahenduse toimimise projektiperioodi lõpuni 2021. a. juulis.

Pakkumuse esitamise tähtaeg on 31. mai 2018.

Pakkumiskutse

Palume võimalusel oma huvist märku anda aadressil tonis.eelma@smartcitylab.eu, et saaksime teid hanke käigus täiendava infoga kursis hoida.

Hanke kohta esitatud küsimused ja nende vastused avaldatakse hanke kodulehel http://tarktartu.ee/nutikodu-lahenduse-hankekonkurss.

Seni laekunud küsimused:

1. Küsiksin üle kas juhuslikult inglise keeles seda pakkumiskutse varianti ei ole ? Või kasvõi seda infot mis kuulub punkti nr 4 (Hanke objekt) alla ?

Pakkumiskutset meil inglise keeles ei ole. Eeldame, et välismaistel pakkujatel on olemas partner Eestis.

2. Küsin täpsustuseks kas saan õigesti aru, et hankelepingu eeldatav maksumus on kuni 800€ korteri kohta, aga võib olla ka suurem? Küsin, sest tõenäoliselt päris soovitud funktsionaalsust sellise summa eest ei saaks pakkuda.

Kas  teha pakkumine pigem:
a) soovitud funktsionaalsusega, kallima hinnaga kui küsitud
b) järgida hinda ja võib-olla teha natuke väiksema funktsionaalsusega pakkumine.

Soovitame pakkumise teha kogu funktsionaalsusele tuues välja erinevate osade hinnad. Hankija on jätnud endale võimaluse mõnest funktsionaalsusest loobuda, kui see ületab hanke kogueelarvet.